Deze website is deel van www.bruggelokaal.be.

Winnaars Tornooien 2012

Paastornooi 7 apr 2012


1. De Bruyn Françoise

 

2. Tas Francky

 

3. Cmelikova Magdalena

Kippentornooi 21 apr 2012


 

1. Mercier Gilbert

 

2. Allaert Georges

 

3. Delaere Raoul

Restaurant Sea and Sand 12 mei 2012

de winnaars met Restaurant uitbaters

1. Tumel Miroslav

 

 

2. De Bruyn Françoise

 

 

3. Steyaert Agnes

 

Tornooi Restaurant AMBROSIUS 26 MEI 2012

de winnaars

1. De Clercq Michel

 

 

2. Van Haecke Freddy

 

 3. Bielen René

Tornooi Ambrosius

Michel Freddy 2e plaats René

Tornooi Hotel ATLAS 2 juni 2012

de winnaars samen

1. Hoste Ingrid

 

 

2. Allaert Georges

 

 

3. Jacobs Leopold

Hotel Atlas 2/6/2012

Ingrid Georges Leopold goeie vrienden

Tornooi Restaurant LAGAAR 16 juni 2012

de winnaars met Charka

1. Guido De Craemer

 

2. Marc Steurbaut

 

3. Francisco de las Heras

Restaurant LAGAAR

Guido Marc Francisco

Hotel MONACO 7 juli 2012

Stefaan-Georges-Christian

1. Deburchgraeve Stefaan

 

 

2. Vanlanduyt Christian

 

 

3. Allaert Georges

Winnaars Hotel MONACO

Stefaan Christian Georges

Toeristentornooi 14/7/2012

De winnaars met bestuur

1. JACOBS LEOPOLD

 

2. SCHARRE ROLAND

 

3. DE CRAEMER GUIDO

DE WINNAARS

Leopold Roland Guido

Met dank aan de Schepen van toerisme Jean-Marie Bogaert en de Voorzitter van feestcomité Dhr Monbaliu Michel

Tornooi Salon MONET 28/7/12

de winnaars

 

1. Allaert Georges

 

 

 

1. Jacobs Leopold

 

 

 

3. Steyaert Agnes

 

winnaars Salon Monet

Georges Leopold Agnes

Salon MONET (2)

de winnaars

1. Delaere Raoul

 

2. Hoste Ingrid

 

3. Jacobs Leopold

Winnaars Salon MONET 12 aug 12

Raoul Ingrid Leopold

Tornooi Schepen van Sport Annick Lambrecht 18/8/12

Schepen Annick Lambrecht met 'tbestuur

1. Mercier Gilbert

 

2.Tas Francky

 

3. Jacobs Leopold

 

Winnaars Tornooi Schepen Annick Lambrecht

e Gilbert Mercier 2e Francky Tas 3e Leopold Jacobs

Schaal Ere-Schepen Erik Cardon 25/8/12

de winnaars met de ere-schepen

Dames: 1. De Bruyn Françoise

              2. Olbrechts Greta

              3. Hoste Ingrid

 

Heren :  1. Bielen René

              2. Mercier Gilbert

              3. Allaert Georges

de winnaars tornooi Ere-Schepen Erik Cardon

Françoise 1e plaats Greta 2e plaats Ingrid 3e Dame René 1e plaats Gilbert 2e Georges  3e plaats Heren